Přihlášené posádky 2019   

1. CB Dragons České Budějovice                      11.3.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášené posádky 2018

STÁT Název týmu Kategorie Startovné

1. Dominikánská republika

Najády MIX     7.9.2018
2. Vatikán Vrahovická sací jednotka WOMEN ŽENY     18.6.2018
3. Dánsko Pohodáři z Kodaně OPEN 28.8.2018
4. Pákistán Do Počtu MIX 9.9.2018
5. Karibské ostrovy Piráti     MIX 18.9.2018
6. Rakousko Vienna Police Dragons OPEN ok
7. Kokosové ostrovy TESCOSW Offline Dragons FIRMY 27.9.2018
8. Aruba VASrmani FIRMY 10.9.2018
9. Zimbabwe Satani z Doubí MIX  
10. Fiji Draci z prýglu MIX 7.9.2018
11. New York Nautilus No a Ne OPEN x
12. Tatarstán Grois tým MIX x
13. Španělsko Sklípek " U Dvou kmínků" MIX 22.8.2018
14. Pitcairnovy ostrovy Bounty Popice MIX 18.9.2018
15. Kanada OKurka ocean team MIX 14.9.2018
16. Mexiko     Vodácký klub Kvasice z.s. OPEN 24.9.2018
17. Jamajka Chvalovice MIX 27.9.2018
18. Hong Kong     Energy Financial Group  OPEN 10.9.2018
19. ANO Znojmo MIX 12.9.2018
20. Portugalsko Janík Transport FIRMY x
21. Švýcarsko         Laufen CZ FIRMY 10:9.2018
22. Bhútán     Piráti SUSilnic /firma SUS JMK/ FIRMY 19.9.2018
23. Maďarsko     S.T.B.T. Dragon boat team Hungary OPEN 21.9.2018
24. Finsko Dračí Lokomotiva MIX 19.9.2018
25. Itálie Perun Hluboká MIX 19.9.2018
26. Brazíle Neptún klub Piešťany MIX 18.9.2018
27. Illinois  ŠKODA AUTO Team FIRMY FA v
28.  Kuba Nostradamus_Draco cor OPEN 7.9.2018
29. Japonsko Lizard Team MIX 17.9.2018
30.  Gálie Dračia légia Trenčín OPEN 24.9.2018
31. Francie Dračice Znojmo ŽENY     18.9.2018
32. Rumunsko Mokrý tukani MIX 14.9.2018
33. Skotsko KOTVY Kvasice OPEN 17.9.2018
34. Řecko Vajgarské sirény ŽENY     24.9.2018
35. Tasmánie Tasmánští znojmíci MIX 10.9.2018
36. USA OKurka ocean team 2 MIX 14.9.2018

 

I. stupeň základních škol a mateřšké školy 26.9.2018

  
    
ŠKOLA NÁZEV TÝMU  
1. ZŠ a MŠ Pražská PÁŤÁCI  
2. ZŠ a MŠ Pražská    
3. ZŠ a MŠ Pražská Draci z 5.C  
4. ZŠ Václavské nám. odl.pracoviště Jubilejní park Černá perla  
5. ZŠ Václavské nám. odl.pracoviště Jubilejní park Draci  
6. ZŠ Václavské nám. odl.pracoviště Jubilejní park JuDrpáci  
7. ZŠ Václavské nám. odl.pracoviště Jubilejní park Prima partička  
8. ZŠ Prokopa Diviše Krokodýlové  
9. ZŠ Prokopa Diviše Delfíni  
10. ZŠ Tasovice ZŠ Tasovice - 5. A  
11. ZŠ Tasovice  ZŠ Tasovice - 5. B  
12. JABLÍČKA, BERUŠKA A MOTÝLCI MŠ Dělnická Mateřská škola


 

II. stupeň základních škol 27.9.2018

ŠKOLA NÁZEV TÝMU Startovné
1.ZŠ Kravsko Dumdumky z Kravska  
2. ZŠ Kravsko Miláčci  
3. ZŠ Kravsko Dračí dech  
4. ZŠ Prokopa Diviše  Moc nečum!  
5. ZŠ Prokopa Diviše  Jogínci  
6. ZŠ Prokopa Diviše Titáni  
7. ZŠ Kvasice KOTVY Kvasice  
8. ZŠ TASOVICE Tasanda 1  
9. ZŠ TASOVICE Tasanda 2  
10. ZŠ Jaroslavice Meduňky  
11.  ZŠ a MŠ Pražská Piráti z pražské  
12. ZŠ nám. Republiky Tajfun  
13. ZŠ nám. Republiky Tornádo  
14.  ZŠ a MŠ Pražská Potápky  
15. ZŠ Božice Bageťáci  
16. ZŠ Božice Neplavci  
17. ZŠ Vejrostova Brno Vejrostci  
18. ZŠ Mikulovice ZŠ Mikulovice  
19. ZŠ Vrbovec Osmodějové z Vrbovce  
20. ZŠ Vrbovec Zásuvky z Vrbovce  
21. ZŠ a MŠ Pražská Špunti  
22. ZŠ a MŠ Jevišovice Jevišovičtí ČERTI  
23. ZŠ Mládeže Mládežka 8.D  
24. ZŠ a MŠ Pražská Drakobijci  
25. ZŠ Mládeže Bouxeři  
     

 

Středoškolský pohár města Znojma 27.9.2018


Škola Název týmu Kategorie
1. SOU a SOŠ SČMSD Přímětická, Znojmo SOU a SOŠ SČMSD Přímětická Open
2. GPOA GPOA Znojmo Open
3. Bobři SZŠ a VOŠZ Znojmo (Zdravka) Open
4. Lyšky Gymnázium Dr. Karla Polesného Open
     
     
     
     
     

 

Mládežka 8.D