Přihlášené posádky - 2017

                STÁT                              NÁZEV TÝMU                                         KATEGORIE                STARTOVNÉ

  1.  WYOMING                        Vrahovická sací jednotka WOMEN            ŽENY                             25.8.2017
  2.  MADAGASKAR                 Mokrý Banditi                                             MIX                             22.9.2017
  3.  SEYCHELY                       žijuSVŠE                                                  FIRMY                         22.9.2017
  4.  HONG KONG                    Energy Financial Group                             OPEN                            1.9.2017
  5.  PAKISTÁN                         Do Počtu                                                    MIX                            19.9.2017
  6.  AUSTRIA                           Vienna Police Dragons                              OPEN                          19.9.2017
  7.  TATARSTÁN                      Tatarstán                                                     MIX                             19.9.2017
  8.  HOLLYWOOD                    Maníci                                                        MIX                             21.8.2017
  9.  JAMAJKA                          Draci z Chvalovic                                         MIX                             21.9.2017
  10.  BRAZILIE                          Neptún klub Piešťany                                   MIX                             30.9.2017
  11.       -                                    ANO Znojmo                                                MIX                           12.9.2017
  12.                                            Podpeperská elita                                        MIX                            25.9.2017
  13. VIETNAM                           Škodováci                                                   OPEN                          01.9.2017
  14. KUBA                                 Nostradamus                                               OPEN                         19.9.2017
  15. UKRAJINA                         Draci z pryglu                                               MIX                             22.9.2017
  16. IRSKO                               KaBrňáci                                                       MIX                            30.8.2017
  17. ŠVÝCARSKO                    Laufen CZ                                                     FIRMY                         8.9.2017
  18. BHŮTÁN                            Piráti SUSilnic /firma SUS JMK/                   FIRMY                          8.9.2017
  19. ITÁLIE                               Perun Hluboká                                              MIX                              8.9.2017
  20. ŘECKO                              Hellas                                                           MIX                            22.9.2017
  21. GRÓNSKO                        Slovácké Syrečky/FRMDRK                          MIX                              25.9.2017
  22. DÁNSKO                           Pohodáři z Kodaně                                       OPEN                         18.9.2017
  23. TRANSYLVÁNIE                 Horalki & U96                                              MIX                             21.9.2017
  24. MIKRONÉSIE                    Okurka Ocean Team                                     MIX                             22.9.2017
  25. USA                                  Knights Girls Znojmo                                    ŽENY                         11.9.2017
  26. QATAR                              Pobřežní  hlídka                                            MIX                           12.9.2017
  27. FINSKO                             Dračí lokomotiva                                           MIX                            13.9.2017
  28. ŘÍM                                    Dračia légia Trenčín                                     OPEN                        20.9.2017
  29. SKOTSKO                           Argonauti                                                      MIX                         19.9.2017
  30. NEW YORK                       Nautilus + noane                                           MIX                           20.9.2017
  31. JAPONSKO                        Marná snaha                                                 MIX                         19.9.2017
  32. ČÍNA                                   SPEED DRAGON                                         MIX                          30.9.2017
  33. KRÁLOVSTVÍ NEBESKÉ     Křesťanské společenství                                MIX                          30.9.2017
 

                                                   

ŠKOLNÍ TÝMY

  1. MŠ Dělnická                        Školkáčci                                                    Mateřské školy
  2. ZŠ a MŠ Pražská                Indiáni 2.A                                                   I. stupeň
  3. ZŠ a MŠ Pražská                Koumáci 2.B                                                I. stupeň
  4. ZŠ a MŠ Pražská                Sovičky                                                        I. stupeň
  5. ZŠ a MŠ Pražská                Muzikanti 5.C                                               I.stupeň
  6. ZŠ a MŠ Pražská                Draci z 5.B                                                   I.stupeň
  7. ZŠ a MŠ Pražská                Predátoři                                                      I.stupeň
  8. ZŠ Slovenská                      Rybáři                                                          I. stupeň 
  9. ZŠ a MŠ Pražská                Bezva třída                                                   I. stupeň
  10. ZŠ a MŠ Kravsko                 Dráčata                                                        I. stupeň
  11. ZŠ a MŠ Kravsko                 Trosečníci                                                    I. stupeň
  12. ZŠ a MŠ Pražská                 4.B                                                               I. stupeň
  13. ZŠ Šatov                              Třeťáci                                                         I. stupeň
  14. ZŠ Šatov                              Plaváčci                                                       I. stupeň
  15. ZŠ Šatov                              Mořští draci                                                  I. stupeň
  16. ZŠ a MŠ Kravsko                 Dumbumky z Kravska                                  II. stupeň - MIX
  17. ZŠ a MŠ Kravsko                 Pohodoví rybáři                                           II. stupeň - MIX
  18. ZŠ Tasovice                         Tasanda                                                       II. stupeň - MIX
  19. ZŠ Tasovice                         Tasanda 2                                                    II. stupeň - MIX
  20. ZŠ a MŠ Pražská                 Kochen gang                                               II. stupeň - MIX
  21. ZŠ Mládeže                          Bombarďáci                                                 II. stupeň - MIX
  22. ZŠ a MŠ Pražská                  NoName                                                      II. stupeň - MIX
  23. ZŠ Božice                              Mariňáci                                                      II. stupeň - MIX
  24. ZŠ Božice                              Koblížci                                                       II. stupeň - MIX
  25. ZŠ náměstí republiky            Lehky vánek                                                II. stupeň - MIX
  26. ZŠ náměstí republiky            Tornádo                                                       II. stupeň - MIX 
  27. ZŠ Jaroslavice                       Kotvy                                                          II. stupeň - MIX   
  28. ZŠ Mládeže                           Nekecej a pádluj                                         II. stupeň - MIX    
  29. ZŠ Vejrostova Brno               Legendární sloní team                                II. stupeň - MIX
  30. ZŠ Vrbovec                            Košťata z Vrbovce                                      II. stupeň - MIX 
  31. ZŠ Vrbovec                            Lopaty z Vrbovce                                        II. stupeň - MIX
  32. ZŠ Mládeže                           Šnicl                                                            II. stupeň - MIX  
  33. ZŠ a MŠ, Jevišovice              Sumci                                                          II. stupeň - MIX 
  34. ZŠ Mládeže                            7.D JEDE                                                    II. stupeň - MIX
  35. ZŠ Mládeže                            Áčáci mistři                                                 II. stupeň - MIX
  36. ZŠ Mikulovice                         ZŠ Mikulovice                                             II. stupeň - MIX
  37. ZŠ a MŠ Pražská                   Piráti z pražské                                           II. stupeň - MIX
  38. ZŠ Prokopa Diviše                 Moc nečum!                                                II. stupeň - MIX
  39. Střední zdravotnická škola    Bobři                                                           Střední školy - OPEN    
  40. GPOA Znojmo                       GPOA Znojmo                                            Střední školy - OPEN
  41. Gymnázium Dr. Karla Polesného                                                              Střední školy - OPEN
 
 
 
 
 
 
 
 
II. stupeň Základních škol - MIX